top of page

Nasz zespół

uchman.jpg

Dr n.med. Małgorzata Uchman - Musielak
specjalista ginekologii i położnictwa

 

Od wielu lat z powodzeniem łączy praktykę lekarską z działalnością naukową i dydaktyczną. W 2010 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie ginekologii i położnictwa w tematyce endometriozy. Jest stypendystką włoskiego Uniwersytetu w Perugii. Przeszło 13 lat pracowała w Szpitalu CMKP im. W. Orłowskiego w Klinice Ginekologii i położnictwa. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, a także European Society of Aesthetic Gynecology. Jest członkinią The International Association of Stem Cell and Regenerative Medicine. Łączy medycynę estetyczną z ginekologią. Bierze udział w międzynarodowym, naukowym projekcie nad badaniami nad kwasem hialuronowym stosowanym w ginekologii plastycznej.

Zrzut ekranu 2020-11-14 o 10.57.44.png
dr katarzyna borycka

Dr n.med. Katarzyna Borycka - Kiciak
specjalista chirurgii ogólnej, proktolog

 

Dr Katarzyna Borycka-Kiciak jest lekarzem z zamiłowania; od kilkunastu lat zajmuje się chirurgią przewodu pokarmowego, szczególnie jego dolnego odcinka. W kręgu zainteresowań zawodowych Pani Doktor jest leczenie ostrych i przewlekłych chorób okolicy odbytu i odbytnicy,  zarówno łagodnych jak i nowotworowych; zaopatrywanie uszkodzeń zwieraczy (szczególnie tych powstałych w wyniku urazów okołoporodowych), a także odzyskiwanie ich funkcji. We współpracy z kolegami innych specjalności  prowadzi pacjentów z chirurgicznymi manifestacjami nieswoistych chorób zapalnych jelit wykonując zarówno małe procedury chirurgiczne jak i duże operacje brzuszne. We wspólpracy zaś z ginekologami i urologami przeprowadza interdyscyplinarne zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie dna miednicy.

Interesuje się nowoczesnymi, małoinwazyjnymi technikami chirurgicznymi i stosuje je szeroko w swojej praktyce.

Zrzut ekranu 2020-11-14 o 10.57.44.png
dr wojciech chojecki

lek. Wojciech Jerzy Chojecki
specjalista ginekologii i położnictwa
certyfikat FMF

Dr Wojciech Chojecki jest specjalistą położnictwa i ginekologii, absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada certyfikat uprawniający do wykonywania pełnego zakresu badań ultrasonograficznych w zakresie ginekologii i położnictwa oraz certyfikat FMF, pozwalający wykonywać badania usg prenatalne z zakresu oceny ryzyka wad genetycznych.

Zrzut ekranu 2020-11-14 o 10.57.44.png
dr joanna gąszczyk

lek. Joanna Gąszczyk - Łukasik
specjalista ginekologii i położnictwa

Dr Joanna Gąszczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Lubline. Zdobyła specjalizację z ginekologii i położnictwa pod kierownictwem Prof. Grzegorz Jakiela. Ma doświadczenie zarówno w praktyce szpitalnej jak i w poradnictwie ambulatoryjnym. Aktywnie uczestniczy w ogólnopolskich zjazdach i sympozjach naukowych, dzięki którym stale podnosi swoje kwalifikacje zarówno z zakresu ginekologii i położnictwa, jak i endokrynologii. Od 2012 członek zespołu I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. W. Orłowskiego w Warszawie. Od 2018 dołączyła również do zespołu Szpitala na Solcu. 

  • W Poradni Ginekologicznej Rodzinnego Centrum Medycznym ZANMED zajmuje się:

  • doborem oraz przepisywanie środków antykoncepcyjnych (m.in. wkładek wewnątrzmacicznych – implantów podskórnych)

  • poradnictwem prekoncepcyjnym (w przygotowaniu do ciąży)

  • prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz ciąż wysokiego ryzyka

  • leczeniem zaburzeń miesiączkowania

  • leczeniem niepłodności

  • profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób szyjki macicy (m.in. kolposkopia, krioterapia)

  • wykonuje USG ginekologiczne i położnicze

  • opieką nad kobietami w okresie około- i pomenopauzalnym

Zrzut ekranu 2020-11-14 o 10.57.44.png
dr edyta baj-chojecka

lek. Edyta Baj - Chojecka 
 
specjalista ginekologii i położnictwa

Dr Edyta Baj-Chojecka ukończyła I Wydz. Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą położnictwa i ginekologii. Ukończyła staż w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie.
Od 2004 roku pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii w szpitalu im prof. Orłowskiego w Warszawie oraz dyżuruje w Klinice ginekologii i położnictwa.MSWi A przy ul. Wołowskiej w Warszawie. Ukończyła kursy m.in. diagnostyki prenatalnej, patologii ciąży, uroginekologii i wykonywania badań USG. Prowadzi wykłady i szkolenia dla lekarzy z zakresu ginekologii, w tym ginekologii estetycznej

Doświadczenie zdobywała na oddziałach klinicznych położnictwa i ginekologii.
Od kilku lat zajmuj się ginekologią estetyczną, która daje Pani doktor ogromną satysfakcję i poczucie, że również w tej dziedzinie medycyny może pomóc swojej pacjentce i zaopiekować się nią w tych często trudnych i krępujących problemach, jak nietrzymanie moczu czy wszelkiego rodzaju dyskomfort podczas współżycia.

Zrzut ekranu 2020-11-14 o 10.57.44.png
Dr Barbara Korczyńska-Tartanus.jpeg

Dr Barbara Korczyńska-Tartanus
ginekologia i położnictwo

Dr Barbara Korczyńska-Tartanus jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w zakresie ginekologii i położnictwa w Szpitalu Solec w Warszawie pod kierownictwem dr Małgorzaty Uchman-Musielak. Ukończyła staż podyplomowy w Szpitalu im. Orłowskiego w Warszawie. W latach 2013-2017 odbywała staż w zakresie ginekologii i położnictwa w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Regularnie uczestniczy w kursach i konferencjach, stale podnosząc swoje kwalifikacje w obszarze ultrasonografii, kolposkopii, ginekologii plastycznej. Główne obszary jej zainteresowań stanowią: ciąża i jej przebieg, ginekologia zabiegowa, ginekologia plastyczna, zastosowanie medycyny estetycznej w ginekologii.

bottom of page