top of page

Ostrzykiwanie osoczem

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym to zabieg medycyny estetycznej o szerokim zastosowaniu. Procedura cieszy się uznaniem zarówno wśród lekarzy, jak i pacjentów. Za wyborem zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego przemawiają doskonałe rezultaty oraz naturalny efekt zabiegu.

Ostrzykiwanie osoczem punktu „O”

Zabieg znany również jako orgasmic shot to prosta procedura medyczna polegająca na wstrzyknięciu osocza bogatopłytkowego w przednią ścianę pochwy i okolice łechtaczki. Celem zabiegu jest:

  • poprawa doznań seksualnych,

  • zwiększenie częstotliwości orgazmów,

  • rewitalizacja błony śluzowej pochwy,

  • profilaktyka leczenia nietrzymania moczu.

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Zaleca się, aby przed zabiegiem Pacjentka nawodniła organizm wypijając około 1,5 litra wody. Odpowiednie nawodnienie organizmu ułatwia pobranie materiału do ostrzykiwania.

Wskazania do zabiegu

Lista wskazań do zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest bardzo długa. Do podstawowych wskazań zalicza się:

  • ból w trakcie współżycia,

  • brak orgazmu,

  • wysiłkowe nietrzymanie moczu,

  • suchość pochwy spowodowana menopauzą,

  • uszkodzenia pochwy powstałe w wyniku stanów zapalnych bądź zabiegów chirurgicznych.

Osocze bogatopłytkowe

Podawane Pacjentce w trakcie zabiegu osocze bogatopłytkowe jest materiałem autologicznym. Oznacza to, że jest to materiał pobrany bezpośrednio od Pacjentki, w związku z czym nie powoduje reakcji alergicznych, ani innych niepożądanych reakcji organizmu. Osocze do zabiegu pozyskujemy z pobranej od Pacjentki krwi, która następnie zostaje odwirowana. Uzyskane poprzez odwirowanie krwi osocze zostaje podane w postaci iniekcji w miejsce pożądane.

Zabieg trwa około 20 minut. Procedura odznacza się bardzo niskim stopniem ingerencji w ciało, dzięki czemu nie wymaga praktycznie żadnej rekonwalescencji. Bezpośrednio po zakończeniu zabiegu Pacjentka może wrócić do swojej normalnej aktywności życiowej. Miejsca wykonania iniekcji przez jakiś czas po zabiegu mogą być drażliwe, jednak dyskomfort szybko ustępuje.

Ostrzykiwanie osoczem – Warszawa

Pacjentki zainteresowane możliwością skorzystania z dobroczynnego wpływu osocza bogatopłytkowego na strefy intymne zapraszamy do kontaktu z centrum FEMINITY. Podążając za najnowszymi trendami w medycynie estetycznej i ginekologii plastycznej oferujemy Paniom innowacyjne zabiegi obstrzykiwania osoczem punktu „O”.

Zabiegi wykonujemy po uprzedniej konsultacji specjalistycznej, podczas której lekarz upewnia się, że nie ma żadnych przeciwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Przeprowadzamy również laserową rewitalizację pochwy.

bottom of page